Eesti Tervishoiu Muuseum, III tase

Eesti Tervishoiu Muuseum, III tase

Aadress:

Lai 30, Tallinn

Muuseumi lahtiolekuajad:

T, N–P kell 10–18,  K 10–19

E suletud

 

 

Muuseumi koduleht

Facebook

Kahel korrusel paiknevad teematoad harutavad inimkeha põhjalikult lahti, peatudes kõikidel elundkondadel. Püsinäitus „Avameelselt sinu kehast“ soovib oma külastajatele pakkuda eredat ja meeldejäävat muuseumielamust ning julgustada tegema oma elus tervislikke valikuid.  

Mäng on koostamisel.

Selleks, et mängida mäng läbi nutitelefonis, tuleb eelnevalt laadida alla tasuta rakendus LoQuiz kas Google play või App Store kaudu. Kassas saab küsida ka väljaprinditud mängujuhist.

 

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub u. 60-90 min. Mängujuhise läbimängimiseks kulub u. 30–45 min. Grupiga (alates 10 inimest) tulekust palume teada anda bron@tervishoiumuuseum.ee

Lisainfo 6411 886, elina@tervishoiumuuseum.ee
Kassa 6412 049

 

Piletihinnad:
Täispilet 8€

Sooduspilet 5€ (õpilased, üliõpilased, ajateenijad, pensionärid)
Perepilet 18€ (kaks täiskasvanut koos alaealiste lastega)
TASUTA saavad muuseumi külastada  kuni 8aastased lapsed, kuni 16aastased erivajadusega noored koos saatjaga, sügava puudega kuni 16aastased ja vanemad inimesed koos saatjaga, ICOM kaardi omanikud.

Festivali osalejatele kehtivad tavapärased hinnad.

 

Lapsevankri saab jätta esimesel korrusel asuvasse fuajeesse. Muuseumi ekspositsioonisaalid paiknevad 2. ja 3. korrusel ning majas puudub lift (lapsevankri ja ratastooliga saab saalides ringi liikuda, kuid treppidest üles-alla liikumiseks on tarvis neid tõsta).

 

 

Teised muuseumid:

Toetajad: